חיפוש באתר

וילונות חשמליים

היתרונות של וילונות חשמליים בחסכון ובנוחות רבים.

וילונות משחקים תפקיד חשוב בעיצוב החדרים בבית ובמשרד. לעיתים נדירות תמצאו חדר ללא חלונות, אפילו בחדר האמבטיה. איך שתעצבו או תכסו את החלונות שלכם בחדרי הבית, ישפיע רבות על העיצוב והמראה הכללי. וילונות בעלי מנוע חשמלי לא רק שיוסיפו לעיצוב בביתכם אלא אף יוסיפו אלמנטים חשובים נוספים. אם מתייחסים ליתרונות שמעניקים וילונות על חלונות הבית, בשילוב של מערכת הפעלה חשמלית, תוכלו גם להשיג את המראה וגם את הנוחות.

ניתן להשיג וילונות במבחר של עיצובים, בדים ודוגמאות – להבדיל ממוצרי הצללה אחרים, אשר בד"כ יהיו בעלי מראה פשוט יותר. וילונות מעניקים סגנון ואלגנטיות שקשה יותר להשיג במוצרי הצללה אחרים, היות והאחרונים פשוט מכסים את החלון ולא הרבה מעבר לכך. וילונות יפים ואיכותיים משדרים יוקרה ומעצימים את החוויה במקום, דבר החשוב למשל במקרה שהוילון הוא חלק מסטודיו של צלמים, משרד עורך דין חשוב, או מסעדה מפוארת. באמצעות התקנת וילון, תוכלו ליהנות גם מבידוד של האיזור שמסביב לחלון ושמירה על טמפרטורה נעימה בחדר. הוילונות הם בעלי מנוע חשמלי המופעל ע"י מתג חשמלי או בעזרת שלט. ברגע שבו החלטתם על הוילון, וילון חשמלי הוא בחירה מצויינת ואידאלית ולהלן היתרונות הבולטים של וילון זה:

  • חסכון באנרגיה – כיום ניתן להשיג וילונות חשמליים המצויינים במערכת אוטו' הקולטת את כמות האור הנכנסת. ברגע שהחיישן מזהה קרני שמש ברמה מסויימת, הוילון ייסגר אוטו', כך שיוכל לשמור על הטמפרטורה האידאלית בחדר בו הם מותקנים. כך אתם חוסכים ברמת הקרור שלכם גם כאשר המזגן פועל בימי הקיץ ובימי החורף ניתן לתכנת את הוילון כך שהחיישן יגיב הפוך לקרני השמש ויפתח את הוילון בימים קרים, כדי להעלות את הטמפרטורה בחדרים.
  • נוחות – וילון חשמלי מגיע עם מערכת שליטה על פי רצונכם: שליטה במתג חשמלי, מערכת חיישנית אוטו' או שליטה ע"י שלט רחוק. כל אלה תורמים לנוחות ולפשטות התפעול של הוילון. מתג ההפעלה על הקיר וההפעלה בעזרת שלט רחוק מאפשרים פתיחה וסגירה של הוילון מאיזורים אחרים של הבית, על פי הצרכים שלכם.
  • בטחון – יתרון חדשני בוילונות חשמליים קשור דווקא למקרי פריצה. מחקרים מוכיחים כי בתים רבים נפרצים כאשר בני הבית אינם נמצאים. בעזרת וילונות חשמליים תוכלו לתכנת את המערכת כך שהוילון ייפתח וייסגר כל מס' שעות ואם ביתכם נמצא תחת צפייה של זרים, תמיד יראה כאילו אתם נמצאים בבית.
  • גיוון – וילונות חשמליים קיימים במבחר של דגמים, כדי להתאים לסגנון ולמבנה החלון שלכם. ניתן אף להשיג וילונות חשמליים המתאימים לחלונות אנכיים ולחלונות תקרה, אשר מאוד פופולריים כיום. בנוסף על אלה, ניתן היום להחליט באיזה צד ולאיזה כיוון יפתח הוילון ובאיזה צד יותקן המנוע.

מחשבה נוספת לגבי התקנת וילונות חשמליים קשורה למכירת הנכס שלכם. וילונות חשמליים יוסיפו לערך העיצובי של הבית, אם אי פעם תחליטו למכור או להשכיר אותו. קונים פוטנציאליים יעריכו רבות את הוילונות, כחלק מהנוחות שתוכלו להציע להם.

הוספת תגובה
שם מלא:*

כותרת:*

תוכן התגובה: