חיפוש באתר

שילוח חפצים אישיים

שילוח בינלאומי של חפצים אישיים לחו"ל לקראת רילוקיישן או מעבר דירה מעבר לים

שילוח של חפצינו האישיים לחו"ל קשור אך ורק לבחירות. למה? כי נוגע לבחירה של שיטת המשלוח, בהתאם לכמות ולערכם של החפצים, נמל היעד אליו אתם שולחים את החפצים, התקציב שלכם והאם אתם בוחרים לעשות את העבודה הקשה בעצמכם, או לשכור את שירותיה של חברת שילוח בינלאומי. חיסכו לכם כאב ראש וטרחה מיותרת והקדימו מחשבה למצב ובחרו באפשרות שילוח מתאימה לצרכים שלכם. להלן מספר שלבים חשובים בדרך למטרה:

  • בידקו היטב את המחירים שמציאות חברות שילוח. שימו לב לשירותים שכל חברה מעניקה ורק אז עשו החלטה מודעת.
  • עשו החלטה אם מתאים לכם שילוח אווירי, או ימי, או אולי שניהם. שילוח חפצים אישיים דרך האוויר הוא הוצאה גדולה יותר מאשר שימוש בשילוח ימי, אך השילוח הימי יכול להמשך מס' שבועות ואולי אתם מעבירים חפצים יקרי ערך שאתם זקוקים להם באופן מיידי, בעת ההגעה למדינת היעד.
  • עשו קצת שיעורי בית בכל מה שקשור להליכים הרשמיים של יבוא ויצוא בכל מה שקשור למכס ולחפצים אישיים. דאגו כי כל הניירת שלכם תהיה שלמה והפרטים מדוייקים, לאחר שעשיתם את חישובי המסים הנדרשים.
  • אירזו בקפידה את החפצים שלכם או שיכרו את שירותיה של חברת אריזה מקצועית, שתעשה עבורכם את העבודה. חברת שילוח בינלאומי תוכל גם לארוז לכם את החפצים וגם לדאוג כי יגיעו לנמל היציאה, או שתוכלו לעשות זאת בעצמכם. ברור שאם אתם מבצעים את האריזה וההובלה לנמל, אתם חוסכים בכסף, אך לא בטוח שאתם חוסכים בטרחה ובזמן.
  • בצעו בדיקת מלאי מלאה של כל החפצים שלכם, לפני סגירת הקופסאות, תוך שאתם רושמים את התכולה של כל קופסא ואף העריכו את שווי התכולה ואת משקלה. פרטים אילו יכולים להיות לכם לעזר רב, אם גיליתם שמשהו חסר לאחר השילוח.
  • העבירו את החפצים שלכם אל המכולה בעצמכם, כאשר היא ממוקמת בנמל או שתבקשו מחברת השילוח להעביר אל ביתכם את המכולה ותוכלו למלא אותה במקום.
  • כאשר אתם מחזירים את המכולה המלאה אל הנמל, ודאו כי כל הניירת הנדרשת, הטפסים, רשימת המלאי והתשלומים מצ"ב. לחילופין, תוכלו כמובן לבקש כי חברת השילוח תבצע את הטרחה הזו עבורכם.
  • כאשר אתם מגיעים למדינת היעד שלכם, תוכלו לבחור בין איסוף החפצים האישיים בעצמכם מהנמל או לבקש כי הם ישלחו אליכם למיקום שבו אתם מתאכסנים. דאגו לניירת המתאימה כדי לשחרר את החפצים במכס או לחילופין, תנו לחברת שילוח לעשות עבודתה.
הוספת תגובה
שם מלא:*

כותרת:*

תוכן התגובה: