חיפוש באתר

ארונות אמבטיה

במסגרת עיצוב חדר האמבטיה, ארונות הם חלק מהותי וחשוב שקובע את האווירה בחדר

ארונות אמבטיההם חלק חשוב מעיצובו של חדר אמבטיה, וכיום, זהו חדר שמשקיעים בעיצוב שלו מעבר לתפקוד הפרקטי שלו. בין אם רוצים להקנות לחדר מקנה רומנטי, רוגע של ספא, אווירה כפרית, אווירה חדשנית, ועוד, לארונות השפעה רבה על המראה. כמובן שעליהם להיות גם פרקטיים, להתאים לגודל החדר, לאפשר פתרונות אחסון, וכדומה.

 

ארונות אמבטיה – איך לתכנן?

הארונות שתציבו בחדר האמבטיה הינם אחד מפריטי הריהוט הגדולים והמשמעותיים ולכן הם יקבעו חלק ניכר מהאווירה בחדר. היות והחדר לרוב אינו גדול במיוחד, צריך להתחשב בכך כשמזמינים ארונות אמבטיה. כמובן שאם אין צורך לאחסן יותר מדי פריטים, אפשר להסתפק בארון קטן, בעוד שמי שבונה על אחסון חומרי הניקוי, מוצרי קוסמטיקה, מגבות, ועוד, יצטרך למצוא ארון גדול יחסית.

 

חשוב גם לחשוב הלאה מבחינת העיצוב הרצוי, למשל האם לבחור ארונות אמבטיה בעלי צבע שמשתלב עם מעט מאוד צבעים, או צבע ניטראלי שיוכל להתאים לכל מיני סגנונות. האם לבחור ארון שאפשר לצבוא או להדביק עליו טפטים, וכדומה. חשוב גם לוודא שבחרתם חומרים עמידים היות ובחדר זה ארונות אמבטיה יכולים להינזק מהלחות והרטיבות ולכן חשוב לרכוש כאלו מחומרים עמידים. גם הפרזול צריך להיות עמיד, בפני חלודה, בגלל התנאים בחדר.

 

ארונות אמבטיה – השלמת החדר

מלבד בחירת ארונות אמבטיה, כדי להשלים את עיצוב בחדר, יש להתאים גם את הכלים הסניטריים לאווירה הכללית הרצויה. בין אם בחרתם אמבטיה או מקלחון, אסלה, כיור, ברזים וכדומה לכל פרט יש משקל בתמונה כוללת, ולכן ש צורך להתאים בין כולם כדי שלא ייווצר בלגאן עיצובי אלא אווירה בה כל הפרטים מתאימים ויוצרים שילוב מעניין שהולם את האווירה שרציתם ליצור.

בהחלטה של מקלחון מול אמבטיה, יכולים לקחת בדומה לבחירת הגודל של ארונות אמבטיה, את שיקול הגודל של החדר. בחדר קטן לא יהיה מקום לאמבטיה, או שיהיה מקום אבל זה יהיה מאוד צפוף ולא נוח, עם שילוב שאר אביזרי אמבטיה נחוצים. גם אם בחרתם באופציה של מקלחון, עדיין עומדת בפניכם בחירה בין סוגי עיצוב שונים, שקוף, אטום, פינתי, עגול, מרובע, וכדומה.

הוספת תגובה
שם מלא:*

כותרת:*

תוכן התגובה: