חיפוש באתר

מדבקות קיר לחדרי ילדים

מדבקות קיר מעוצבות לחדרי ילדים הופכים כל חדר פשוט לכזה בעיצוב מודרני ומיוחד.

מעוניינים להפתיע את ילדכם במתנת יום הולדת מקורית? רוצים להפתיע את הילדים שחזרו מהחופשה אצל הדודה בעיצוב חדש? מדבקות לחדר ילדים יכולות להיות בחירה טובה. מדבקות לחדר ילדים הן מדבקות לקיר המיוצרות בשלל עיצובים ובשלל צבעים המתאימים לילדים במיוחד. יש אנשים בעלי כישורים מיוחדים היכולים לצייר ציורי קירות יפים לתפארת. למרבה הצער, לא כולם התברכו בכישרון מעין זה, ולשם כך מיועדות המדבקות. ישנן מדבקות בדמיות בעלי חיים: פילים, חתולים, כלבים, סוסים ועוד; אחרות מיוצרות בצורת ענן, שמש, ירח או עץ. ניתן לשלב מדבקות שונות וליצור תמונות שלמות, לדוגמה – גן חיות, ירח וכוכבים, דשא ועליו פרחים ועוד. יתר על כן, מדבקות לחדר הילדים יתאימו גם אם החלטתם לצבוע את קירות החדר בצבע אחר לקראת הפסח. במקרים אלה אפשר גם לשלב מדבקות לבנות על רקע צבעוני.

אם ברצונכם לעצב חדר ילדים גדול במיוחד או "למלא" את כל הקירות בעיצובים, ניתן לשקול להשתמש בטפט תמונה. טפט תמונה הוא אוסף של תמונות באיכות טובה מאוד המיועד לכסות את כל הקיר. ישנם טפטים המותאמים במיוחד לחדרי ילדים. הם נמכרים בצבעים "עליזים" ועליהם מצוירות תמונות צבעוניות של בעלי חיים, פרחים ודמויות מן האגדות. למרות זאת, חשוב לזכור כי טפט תמונה עשוי להיות קישוט דומיננטי בחדר הילדים, היות שבניגוד למדבקות קיר, טפט תמונה מכסה את כל הקיר. לפיכך, הוא מומלץ במיוחד לחדר ילדים שאין בו רהיטים רבים או קישוטים אחרים.

בין אם בחרתם במדבקות ובין אם בטפט תמונה חשוב להתאים את העיצוב לגיל הילד. טפטים וכן מדבקות קיר לחדרי תינוקות, למשל, כוללים ציורים מופשטים יותר מאשר מדבקות וטפטים המיועדים לחדרי ילדים. כמו כן, יש לבחון לכמה זמן ברצונכם לתלות את המדבקות או הטפטים. האם תרצו להחליף את המדבקות לאחר שהילדים יגדלו? במקרים אלה רצוי לקנות מדבקות זולות יחסית לחדרי תינוקות ולאחר מכן להחליפן במדבקות יקרות יותר לחדרי ילדים. ניתן גם לקנות מראש מדבקות או טפטים יקרים לחדרי ילדים המותאמים לגילאים שונים כדי שישמשו כקישוט הקיר לאורך זמן רב.

הוספת תגובה
שם מלא:*

כותרת:*

תוכן התגובה: