חיפוש באתר

סורגים לחלונות

סורגים - מדוע להתקין אותם?

שתי סיבות עיקריות קיימות להתקין סורגים אצלכם בבית, הראשונה היא חשש מפני נפילה מהחלון, לרוב בבתים בהם מתגוררים ילדים קטנים והשנייה, הכי פופולארית, היא חשש מפני הפריצה, למעשה, התקנת סורגים מומלצת לכל בית ולא משנה מהו האזור בו אתם מתגוררים.
סורגים נותנים תחושה של ביטחון וסיבה טובה לגנבים לא לחשוב אפילו לפרוץ לבית.

סוגים ועלויות

סורגים מתחלקים לכמה סוגים ולמעשה זה מה שגורם לעלות שלהם,צורתם הוא גורם הכרחי לגובה המחיר, ככל שהעיצוב של סורגים מורכב יותר ומושקע יותר, כך גם הם יקרים יותר.
מומלץ ביותר לבקש מהטכנאי קטלוג של המוצרים אשר אותם הוא מספק ולראות את כל אחד מהסוגים וכך להחליט איזה מהם אתם תרצו.

גורם נוסף, אשר יכול לגרום למחיר של סורגים, הוא הצביעה, הצביעה מתבצעת באופן מאוד מורכב ודייקני, לכן פעולה זו גורמת לעליית המחיר על ידי המסגרים, כל הפרטים החשובים אלו צריכים לבוא בחשבון בעת בחירתכם בסוג המתאים לכם.

הסוגים מתחלקים גם לפי העובי שלהם, כלל, העובי הוא 10 ס''מ שאותו מספקים בשביל למנוע את הפריצה לבית שלכם, אך אם אתם מגוריים בקומה הראשונה של הביניין, עדיף להתקין סורגים בעובי של לפחות 14 ס''מ, העובי של הסורג בהחלט יכול להוות גורם הכרחי לעליית המחיר.

ישנו מונח מקצוע אצל המסגרים והוא "גילוון", מטרת פעולת הגילוון היא למנוע מהברזל להחליד, בגורם זה מומלץ מאוד להתחשב בעת הזמנת סורגים, שכן הם אמורים לשמש אתכם לאורך זמן רב.
הגשמים של החורף בהחלט יכולים לגרום לברזל להחליד כבר בעונה הראשונה של החורף, הצביעה אינה מספיקה בשביל למנוע חלודה, לכן יש צורך בגילוון, הגילוון יכול לייקר את העלות של סורגים פי שתיים , אך עדיין מאוד מומלץ להזמין את השירות הזה, שכן ניתן לחסוך בכך הרבה על התקנה נוספת של סורגים בבית שלכם.

היכן מזמינים?

כיום ניתן להזמין סורגים כמעט בכל מקום בארץ, המסגרות היא תחום מאוד מבוקש ולכן גם קיים מגוון רב של המקצוענים, מומלץ מאוד להתייעץ עם החברים שלכם שכבר התקינו אצלם בעבר סורגים, ולקבל מהם חוות הדעת של אחד הסורגים.
אם אין לכם אפשרות כזו, ניתן גם להיעזר בפי זהב או באינטרנט, באינטרנט אתם יכולים למצוא אתרים של דירוג המקצוענים, באתרים אלו אתם יכולים גם לקבל חוות דעת של הלקוחות שכבר עבדו איתם.

הוספת תגובה
שם מלא:*

כותרת:*

תוכן התגובה: