חיפוש באתר

מדבקות קיר לחדרי תינוקות

מה מייחד מדבקות קיר לחדרי תינוקות וכיצד ניתן לעצב את החדר יפה יותר באמצעות מדבקות המתאימות לגיל הרך.

לעצב את חדר התינוקות זה כיף. זה החדר היחידי בבית שבו תוכלו להתחבר לילד שבכם וליצירתיות מחדש. החדר אמור להיות מרגיע, אך גם מגרה את החושים של התינוק. מדבקת קיר בחדרו של התינוק היא דרך נהדרת להכניס צבע וחיות ולהפוך את החדר למושלם, חמים ומזמין.

אם צבעתם את החדר לפני מס' חודשים והקירות קצת זקוקים לרענון, אין צורך לחזור למברשת ולטפטופי הצבע, כדי להכין את החדר לתינוק שמגיע – זה בדיוק הזמן להשתמש במגוון מדבקות קיר לחדרי תינוקות. בהיותם קלים לשימוש, לא צריך לבלות שעות של שאיפת צבע או גירוד טפטים מהקיר. מדבקת קיר לחדר התינוקות היא מעין תמונת טפט, אשר נדבקת בקלות רבה על הקיר וגם תוסר באותה קלות, להבדיל מטפטים.

מדבקות הקיר אינן רק קלות לשימוש, הן דרך יעילה מאוד לבצע מהפך בחדר. ישנן דוגמאות רבות במדבקות קיר ולא פחות מהן, ניתן אף לרכוש גם ברשת. כשם שיש מדבקות קיר לסלון או לחדר שינה, חלקן של מדבקות הקיר מיוצרות באופן מיוחד עבור חדרי תינוקות, כמו: אותיות האלף בית, דמויות אהובות מעולם הקטנטנים ועוד. כמובן שאתם תוכלו לבחור את הנושאים על פי טעמכם ולהוסיף מתזים של צבעים, בעזרת מדבקות בעלות דוגמא של נקודות צבע בגדלים שונים במיקומים שונים בחדר וכבר מראה החדר ישתנה כולו.

אם אתם יודעים כי לחדר תכנס בקרוב בת, תוכלו ליפה את החדר, בעזרת מדבקות קיר. ישנם נושאים שמתאימים בדיוק לחדרה של התינוקות שלכם, כמו: פרפרים או חיות אחרות, בגווני פסטל מושכי עין, אשר יהיו מושלמים עבורה. תוכלו לשלב בין פרפרים ופרחים או נושא אחר הקשור בעולם הטבע. גם אם במקרה רכשתם כמות גדולה מזו שאתם זקוקים לה לחדר התינוקת שלכם, תמיד ניתן להשתמש במדבקות הקיר גם לחדרים אחרים ולתת מראה מחודש וצבעוני לאיזורים בבית, אשר אינם בד"כ מקבלים תשומת לב רבה: חדרי שירותים, מרפסות של חדרים וכו'.

הוספת תגובה
שם מלא:*

כותרת:*

תוכן התגובה: